Ajanda

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

LiTa Ajanda

Ajanda, çoğunlukla unutmak istemediğimiz, hedeflerimizi belirlediğimiz, bize iyi gelen şeyleri yazdığımız çok özel bir defter. Duygularımızı, isteklerimizi, hedeflerimizi yazdığımız ve içerisinde bizden bir sürü parça barındıran özel bir parça bizim için adeta. Bizler de size özel hissettirebilecek bir ajanda ile karşınızdayız. Hem kitap okuma listenizi yapabileceğiniz, hem dizi listeleri oluşturabileceğiniz, hem de aylık düzenlemelerle birlikte gelişimsel sayfaları görebileceğiniz ajandayı sizler için hazırladık. Ayrıca, sarı ve mor kapaklarımızdan isteğinize uygun olanı seçme imkanına sahipsiniz.

LiTa 2021 Ajandasına Nasıl Ulaşırım?

Ajandamıza kısa süreliğine bu platform üzerinden ulaşabilirsiniz. Aşağıda istediğiniz kapak rengini ve mail adresinizi gönderdiğinizde ücretsiz olarak size PDF mail şeklinde gelecektir. Fakat baskı şeklinde size ulaştırmamızı istiyorsanız @lita.web adresinden bizlere ulaşabilirsiniz. Ücret bilgilerini ve kargo adresleri hakkında sizinle oradan iletişime geçeceğiz. Ekstra istekleriniz olursa da bu adres üzerinden iletebilirsiniz. Bunları da seve seve yerine getirmekten dolayı çok mutlu olacağımızı bilmenizi isteriz.

ajanda,planlama,plan,hayat,gerçek,ocakişubat,mart,nisan,akadmeik,spralli,gerçek
Ajanda Kullanarak Günlerinizi Planlayın!

PDF mail şeklinde isterseniz; spirali defter şeklinde de baskıya alabilirsiniz. Ya da istediğiniz gibi bilgisayar ortamında düzeltmeler yapmak size kalmış. Nasıl kullanmak istiyorsanız size kalmış. Önemli olan içini doldurmak sonuçta değil mi?

Biz Neler Yapıyoruz?

LiTa – Sizlere Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölüm lisans öğrencileri tarafından aldığımız eğitimler neticesinde ücretsiz bir şekilde rehberlik hizmeti vermeye ve psikolojik anlamda sıkıntılarınıza çözüm olmayı amaçlıyoruz. Rehberlik anlamında öğrencilerimize her geçen gün faydalı içerikler oluşturmaya ve bir farkındalık yaratmayı hedefliyoruz. 2021 ajanda da bu bağlamda sizler için hazırlanmıştır. İlerleyen süreçte bu ve benzeri etkinliklerimiz devam edecektir.

Düşün Dünyası – İlginç ve farklı bilgileri sizlerle paylaşarak hem bilgilendirmek hem de öğretmek gibi bir misyon üstleniyoruz. İçeriklerimizi okuyarak bize destek olabilirliksiniz.