Düşün Dünyası-Hakkımızda

Düşün Dünyası, sizler için içerik oluşturan gezmeden görmeyi, dokunmadan hissetmenizi sağlayacak İnternet sitesidir.  Web sitemiz içerisinde dilediğiniz şekilde incelemeler yapabilir, yazılar okuyabilir ve farklı bakış açıları yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda litaweb.com adlı online ücretsiz danışmanlık sayfasının da kurucu ekibi ve psikolojik danışmanlık lisans öğrencisi olduğumuzdan dolayı sizlerin duygularına hitap etmeyi, sizlerle duygusal ve etkili iletişimi önemsediğimizi bilmenizi isteriz. 

Düşün Dünyası, sizlere duygu, düşünce ve fikirlerimizi aktarabileceğimiz yeni nesil İnternet sitesidir.

Hayatınıza kültür, sanat, güncel… vb. birçok noktada dokunmayı hedefliyoruz.

İnsan, kişisel gelişim, sağlık, seyahat, kitap, şiir, öykü, kozmetik, güzellik ve eğlence konusunda günceli yakalayan dusundunyasi.com, bu ilgi alanlarının hepsinde sizlerle birlikte olarak yazı, podcast, video olmak üzere hizmetinize sunacaktır.

Siz değerli kullanıcılarımız da etkileşimli bir şekilde yazılarınızı, öykülerinizi, analizlerinizi, ürünlerinizi, videolarınızı dusundunyasi.com ile paylaşabilir, kendinize yeni bir dünya yaratabilirsiniz. Hayalleriniz, amaçlarınız ve hedeflerinizi bizimle birlikte paylaşarak İnternet ortamında var olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Üretmenin tadını çıkarmanın tam zamanı!

İçerik olarak herkesin başvuru yapabileceği, bir bilgi ve düşünce bankası olarak hizmet sunmak dusundunyasi.com ekibinin amaçları arasındadır.

İnternet Sitemiz; bağımsız, öğrenci tabanlı ve sivil bir oluşumdur. Yaşamımıza farklı noktalardan bakmayı, bilinenlere yeni yorumlar getirmeyi ve düşünceleri paylaşmak adına katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Fırsatını bulduğum her an mutlaka bir şeyler üretirim,bir şeyler üretmek yaşadığımı hissettiriyor.  Erich Fromm