Saç Dökülmesi Problemini Engelleyen 5 Etkili Şampuan

Saç dökülmesi problemini engelleyen en etkili 5 şampuanı sizlerle buluşturuyoruz. Günümüzde hem stresten, hem sık yıkayıp sık şekillendirmekten saçlarımız yıpranmakta ve koparak dökülmekte. Bizler de saç dökülmesi derdinize kolaylık sağlayacak ürünleri sizlerle buluşturmak istedik. İşte saç dökülmesini önleyen 5 şampuan!

Tresan Sarımsaklı Şampuan

Çoğumuz artık sarımsaklı şampuanların saç dökülmesi problemine çok iyi geldiğini biliyoruz fakat kokusundan çekiniyoruz. Ama bu ürün sizlerin içini rahatlatacak bir ürün. Mis gibi bir kokuya sahip ve banyodan sonra saçınızda sarımsak kokusu almayacağınız bir ürün. Kısa vadade dökülmeye etki ediyor ve dökülmeyi azaltıyor.

Yves Rocher Saç Oluşumunu Destekleyen ve Saç Dökülmesi Problemini Engelleyen Şampuan

Yves Rocher her ürününde temiz ve doğal içeriği ile dikkatimizi çeken bir marka. Bu şampuanı da doğal içerikli ve saç dökülmesini durduran bir ürün. Diğer ürünlere oranla etkisini biraz daha uzun vadede gösteriyor.  Ayrıca siz saçınızı yıkarken kokusu da sizi alıp doğada banyo yapıyormuşsunuz hissi oluşturacak ve sizi rahatlatacak.

Urban Care  Expert Biotin&Keratin Peeling Şampuan

Hep sıvı halde şampuan önermeyelim bir de peeling şampuan önerelim dedik ve çok sevilen bizim de çok sevdiğimiz bir peeling şampuana geldik. İçerdiği biotin ve keratin sayesinde saç derinizi canlandırıyor saçlarınızın dökülmesini engelliyor. Peeling etkisi ile ölü derilerden arındırarak saç derinizin nefes almasını sağlıyor.

Otacı Saç Dökülmesi Problemine Karşı Şampuan

İçeriğinde vitamin, buğday proteini ve nemlendiriciler bulunduran temiz ve doğal içerikli bir ürün karşımızda yine. Otacının birçok ürününü severek kullanmış biri olarak bu ürününü de sizlere öneriyorum. Saçı çok iyi besleyen, saç tellerini kalınlaştıran ve sağlıklı bir görünüme kavuşturan bir ürün. Banyodan çıktıktan sonra saçlarınızda oluşturacağı ferahlatıcı etki de bir diğer artısı.

Davines Naturaltech Energizing Şampuan

Hafif mentol kokan kırmızı renkli bir şampuan. Mentollü kokusu banyodan sonra saçlarınızda bir ferahlama hissetmenizi sağlıyor. Çok iyi temizleme sağladığı için üründen az miktar kullanmanız yeterli olacaktır. İçeriğindeki yağlar sayesinde derinlemesine temizlik sağlarken saçlarınızı da güçlendirecek ve dökülmelerini engelleyecek.

Yazımıza son verirken bu ürünlerin bizim kendi deneyimlerimiz olduğunu belirtmek isteriz. Her insanın sahip olduğu bünyenin birbirinden farklı olması ve farklı tepki göstermesi ile alerjenik yan etkiler oluşturabilecek ürünler olabilir. Bunlara dikkat etmenizi ve kullanmadan önce iyice araştırmanızı tavsiye ederiz.