Sevgililer Günü Hediye Önerileri Ne Almalıyım?

Sevgililer günü hediye önerileri için her 14 şubatta bir heyecan olur ve çiftler birbirleriyle hediyeleşmek adına adeta bir yarışa girer. Bu yüzden hep akıllarda bir soru olur: Acaba ne alsam? Aslında bu sorunun genel bir cevabı yoktur. Çünkü hepimiz birbirimizden farklıyız, hepimiz farklı zevklere sahibiz. Farklı şeylerden hoşlanıp, farklı şeylere güleriz ya da üzülürüz. Fakat yine de her zaman genel geçer hediye önerilerine de bakmadan edemeyiz. Dilerseniz burada sizler için hem erkekler hem de kadınlar için ne gibi hediyeler alabiliriz? Nasıl bir hediye karşı tarafı mutlu edebiliriz? Bunları konuşalım.

Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediye Önerisi

Erkek arkadaşa hediye almak, en çok zorlandığımız konulardan biridir. Genellikle erkeklerin farklı zevkleri olduğundan ve neyi sevip neyi sevmeyeceğini bilmediğimizden zorlanabiliriz desem de sakın inanmayın! Emin olun karşı taraftan gelen çoğu hediye erkekler tarafından beğenilir. Çünkü erkekler, yapısı itibarı ile gelen hediyelerin ne olduğuna değil kimden geldiğine bakarlar. Bu yüzden de çok fazla hediye seçimi ile kafa yormamıza gerek yok. Tabii yine de güzel bir hediye seçimi yapmamız yine de önemli.

Hediyeler

  1. Forma: Eğer karşıda bir takım taraftarı bir erkek varsa ve takımına gönülden bağlıysa o takımın formasını alıp başka da bir şeye karışmayın. Çok beğenecektir. Forma yerine tabii o takımın başka ürünlerini de alındığında değişen bir şey olmaz. Fakat genellikle forma en mükemmel hediyelerden biridir. Hatta bir de üzerinde imza varsa emin olun mutluluktan çıldıracaktır. Denemeye değer.
  2. Saat: Çok klasik olabilir ama kesinlikle her zaman işleyen bir hediyedir. O kıyafeti tamamlayan, şık ve düzgün duran tüm saatler karşıdaki erkeği mutlu eder ve hediyenin beğenilmesini sağlar. Bununla birlikte kravat ya da başka bir aksesuar ile tamamlanılırsa tadından yenmez. Ama bilinmelidir ki iyi saatlerin fiyatları zaten yüksek. Üstüne daha fazla bir şey almak cebi biraz üzebilir.
  3. Ayakkabı: Her erkeğin ayakkabısı kesinlikle değerlidir. Bu yüzden de sevgililer günü hediye önerileri arasında kesinlikle bulunması gerektiğini düşünüyoruz. Şık ya da spor bir ayakkabı kesinlikle karşı taraf tarafından çok mutlu edici olur.
  4. Oyun: Bu maddeyi sakın hafife almayın. Bir oyun manyağı ile birlikteyseniz özellikle. Yeni oyunlar almak emin olun çıldırmaya bile yol açabilir. Oyun demek eğlence demek, eğlence demek de kesinlikle mutluluk demek. Son zamanlarda oyun sektörünün geldiği noktayı ve fiyatları da düşününce oldukça muazzam bir hediye olacaktır.
  5. Gömlek: Daha uygun ve daha şık bir şey arıyorsanız gömlek bu iş için oldukça ideal. Hem kullanışlı olan hem de karşı tarafı oldukça sevindirecek bir sevgili kombini oluşturmaya ne dersiniz.

Bu hediyelerin çoğuna buradan uygun fiyata ulaşabilirsiniz. Bu arada görüyorsunuz ki hem günlük şeyler hem de eğlenceye yönelik şeyler çok daha revaçta.

Kadınlar İçin Hediye Önerileri

sevgili, 14 şubat, öneri, sevgililer, öneriler, sevgilim, aşk, hayat
Sevgilinize Önce Değer Verin, Sonra Hediye Verin!

Sevgililer günü hediyesi bir kadına alınacaksa çok daha zorlu ve meşakkatli bir süreç sizi bekliyor demektir. Fakat yine de bu konu için hiç sekmeyen bir takım genel hediyeler var.

  1. Çanta: Kadınların en sevdiği objelerden birisi kesinlikle çanta. Çanta belki de olmazsa olmazları. Bu yüzden eğer kararsız kaldıysanız çantayı kesinlikle öneriyoruz.
  2. Bir yemeğe çıkartabilirsiniz: Evet bir hediye olarak belki basit gelebilir. Fakat basit olanlar genellikle güzeldir. Güzel bir yemekten zarar gelmez.
  3. Onun için bir şey hazırlayabilirsiniz: El emeği şeyler her zaman bir adım öndedir. Zaman vererek bir şeyler hazırlamak kesinlikle sizin için çok olumlu olacaktır.
  4. Gezmeye gidebilirsiniz: Küçük bir gezi güzel bir hediye olabilir. Bir tur düzenleyip birlikte gezip, çokça zaman geçirebilirsiniz. Denemeye değer ne dersiniz?

Kadınlar için çok fazla çeşit ve çok fazla seçenek var. Bu noktada partnerinizi tanıyor olmanız çok önemli. Çünkü dışarıdan aldığınız öneriler değil partnerinizden aldığınız küçük ipuçları sizin için daha iyi olacaktır.